شرکت مازندپارس | رزین
محصولات تارابگین
عایق حرارتی
581
rtl,page,page-id-581,page-child,parent-pageid-956,page-template-default,ajax_updown,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

رزین


از دیگر محصولات شرکت تارابگین رزین های پایه فنولیک می باشد که در یک کارگاه با امکانات لازم تولید می شود.

در حال حاضر ۳ راکتور تولید رزین، سیستم های انتقال مواد اولیه به داخل راکتورها با اتوماسیون کامل و دقت بالا جهت اندازه گیری مواد اولیه، آزمایشگاه شیمی جهت اندازه گیری اندیس های مورد نظر در مواد اولیه و محصول های تولید شده از امکانات این کارگاه می باشد.


انواع رزین و کاربرد ها :۱- رزین

جهت مصرف در تولید عایق های حرارتی و صوتی به منظور شکل پذیری الیاف اولیه تولیدی در تولید محصولاتی مانند ایزوپایپ، فنوپانل، فنوفلت استفاده می شود.

پس از تزریق این رزین به الیاف اولیه به جهت ایجاد اتصال بین الیاف،این محصولات در دمای ۲۵۰ درجه سانتی گراد تحت عملیات پخت قرار می گیرد و محصولات را با فشردگی های مختلف ایجاد می نماید .

۲- رزول

این رزین جهت استفاده در ساخت گل جوی که در بستر مسیرهای ذوب آهن از پاتیل های اصلی هدایت می شود ساخته می گردد. گل جوی از ترکیبات معدنی بصورت پودر شده شامل:

sio2 - Fe2o3 - Mgo - Cao - Tio2 و ... است که با رزول مخلوط شده و به صورت خمیر در می آید .رزول تولید شده توسط این شرکت از مواد اولیه با کیفیت بالا تهیه می گردد به طوری که ویژگی های اصلی آن شامل موارد زیر می باشد :

۱- درصد رزین جامد بالای ۶۰%
۲- درصد کربن باقیمانده بالای ۴۰%
۳- PH برابر ۱۰-۹/۵
۴- ویسکوزیته در Ford cap در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد بالای ۱۲۰Sec می باشد.

ویژگی های دیگر در گل جوی ساخته شده از رزول تارابگین مانند مقاومت در دمای ۶۰۰ درجه سانتی گراد و ۲۵۰ درجه سانتی گراد، تخلخل در دمای ۲۵۰ درجه سانتی گراد و ۶۰۰ درجه سانتی گراد، نتایج رضایت بخشی را شامل می شود.


مشخصات فنی :نوع کد مشخصات دانسیته kg/m ابعاد(میلیمتر)
طول عرض ارتفاع
رزین 161 رزین فنولیک مایع - - -